Prodáváme a pronajímáme

špičkové úkosovací stroje a magnetické vrtačky
již od 1992.

Naše nabídka

Co je to úkosování?

Úkosování plechů a trubek je proces, při kterém se na okrajích materiálu vytváří úkos, což znamená, že se z jedné strany materiálu odřízne malá část, aby se vytvořil nakloněný okraj. Tento úkos může být vytvořen různými způsoby, například řezáním, broušením nebo ohýbáním. Účelem úkosu je vylepšit spojení dvou materiálů, například při svařování, lepení nebo svíjení, kdy se úkosy spojí a vytvoří pevné spojení. Úkosování se často používá v průmyslových aplikacích, jako jsou výroba trubek, klimatizačních zařízení, strojů a jiných výrobků, které vyžadují silné a spolehlivé spoje.

BEVEL je světovou špičkou v úkosovacích technologiích.

Magnetické vrtačky

Magnetická vrtačka, známá také jako magnetický vrták nebo magnetický vrtací stojan, je zařízení používané pro vrtání děr v kovech. Hlavním rozdílem oproti běžným vrtačkám je to, že magnetická vrtačka má elektromagnetický systém, který drží vrtačku na místě a umožňuje vrtat do svislého i vodorovného směru.

Magnetické vrtačky se používají zejména v průmyslu, kde je potřeba vrtat velké množství děr do kovových materiálů, například v automobilovém průmyslu, strojírenství nebo při výrobě potrubí. Díky svému výkonu a preciznosti jsou magnetické vrtačky velmi užitečným nástrojem pro vrtání děr v kovech.

Blog

BENCHMILL

BENCHMILL

➜ Geeignet für die Bearbeitung von Blechen und Rohren
➜ Einfache Einstellung der Fasenbreite


HLEDÁTE TU SPRÁVNOU BRUSKU NEBO LEŠTIČKU?

Navštivte náš nový e-shop WWW.KOVOBRUSKY.CZ,
kde naleznete více než stovku modelů.

kontaktujte nás s poptávkou či dotazem

Náš tým odborníků je zde pro vás každý pracovní den.

Na Vaše dotazy odpovídáme do 24 hodin.
Podmínky zpracování osobních údajů.